Technik (monter mechanik) K/X/M

  • Niel
  • EURO Arbeider
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz Klient specjalizuje sie w relokacjach przemyslowych, realizujac róznorodne projekty. Projekty te obejmuja wszystko, od przeniesienia maszyn i linii produkcyjnych w obrebie jednego obiektu po przeniesienie calej dzialalnosci z jednego miasta do drugiego, a nawet za granice. Dzieki prawie stuletniemu doswiadczeniu w branzy przeprowadzek poziomych firma wnosi bogata wiedze specjalistyczna do kazdego projektu relokacji.

Poszukujemy osoby z doswiadczeniem i szeroka wiedza techniczna. Osoba, która rozumie maszyny, rozumie, jak dziala produkcja, duzo wie o maszynach. Technicznie mocny, precyzyjny i ostrozny. Osoba proaktywna, elastyczna i komunikatywna.

Obowiazki:
- Postepowanie zgodnie z instrukcjami brygadzisty oraz instrukcjami bezpieczenstwa
- Demontaz i montaz maszyn, linii produkcyjnych itp.
- Dbanie o porzadek i bezpieczenstwo w miejscu pracy

Nasze oczekiwania

Wymagania:
- Bogate doswiadczenie praktyczne w obsludze maszyn produkcyjnych
- Certyfikat VCA i wózek widlowy
- Dobre zaplecze techniczne
- Gracz zespolowy
- Dobra znajomosc, wyczucie i umiejetnosci w zakresie wszelkiego rodzaju narzedzi, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki
- Dobra znajomosc jezyka angielskiego

Wymagane wykształcenia

Wyksztalcenie techniczne

Oferujemy

Oferta:
- Oferujemy zróznicowana i ekscytujaca prace w dynamicznym zespole!
- Przewidziany jest okres wprowadzajacy, podczas którego bedziesz mial okazje zapoznac sie ze wszystkimi aspektami pracy i jej zakresem.
- Mozesz liczyc na dobre wynagrodzenie i ciagle szkolenia.
- Stala umowa z firmy po pozytywnym okresie przejsciowym (1 rok)
- wynagrodzenie - 19-20 € brutto;

Rozpoczynasz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony.

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.