Technik elektromechanik K/X/M

  • Brugge
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 39 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient jest jednym z najwiekszych graczy w branzy maszyn testowych konca linii. Europejska siedziba znajduje sie w Brugii w Belgii, gdzie projekt jest obslugiwany od poczatku do konca: od oceny technicznej po budowe i uruchomienie w siedzibie klienta. Dzieki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej, innowacyjnemu podejsciu i motywacji firma stale sie rozwija.

Obecnie firma poszukuje wykwalifikowanego elektromontera, który dolaczy do jej zespolu.

Jako elektromonter jestes odpowiedzialny za sprzet elektryczny w naszych maszynach. Bedziesz wykonywac operacje mechaniczne w celu zainstalowania paneli elektrycznych, korytek kablowych i róznych komponentów w naszych maszynach. Bedziesz równiez odpowiedzialny za montaz i okablowanie szaf sterowniczych, skrzynek przylaczeniowych i samych maszyn. Praca ta jest wykonywana zarówno w warsztacie w Brugii, jak i w siedzibach klientów za granica. Bedziesz równiez zglaszac wszelkie napotkane trudnosci i rozwazac sugestie dotyczace ulepszen.

Nasze oczekiwania

Twoje kompetencje:
- Dyplom A2 w dziedzinie elektryki / elektromechaniki / elektrotechniki lub równowazny poprzez doswiadczenie
- Minimum dwa lata doswiadczenia jako elektryk w zakresie budowy paneli lub automatyki
- Umiejetnosc czytania i rozumienia schematów elektrycznych
- Pasja do technologii
- Umiejetnosc pracy w zespole
- Chec do nauki
- Sumiennosc i poczucie odpowiedzialnosci
- Dbalosc o zasady bezpieczenstwa
- Elastycznosc
- Samodzielnosc
- Prawo jazdy kat. B
- Biegla znajomosc jezyka niderlandzkiego, angielskiego lub francuskiego
- Dyspozycyjnosc do podrózy zagranicznych

Wymagane wykształcenia

Dyplom Szkoly Technicznej/Elektrycznej

Oferujemy

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie: 19,10€ na start, 20-21€ dla osób z doswiadczeniem
- Bonusy: 13 pensja, dodatek wakacyjny, dodatek za przejechane kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platny urlop
- Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Belgii (250 €)
- Dobre zakwaterowanie (pokój jednoosobowy) w poblizu miejsca pracy
- Stale wsparcie ze strony naszych koordynatorów
- Prace w miedzynarodowej i dynamicznej firmie
- Rozpoczniesz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania stalej umowy o prace

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.