Stolarz k/x/m

  • Dentergem
  • EURO Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient to mala, rodzinna firma specjalizujaca sie w produkcji drzwi, bram oraz okien z drewna.
Od ponad 80 lat w warsztatach wykonuja najwyzszej jakosci stolarke otworowa. Pracujemy tradycyjnie i wedlug zasad sztuki, ale w polaczeniu z najnowszymi technikami i maszynami.

Do zakresu obowiazków nalezy:
- produkcja drzwi, okien oraz stolarka wykonczeniowa, budowlana
- praca z elektronarzedziami i maszynami do ciecia drewna
- obróbka drewna

Nasze oczekiwania

Wymagania:
- Podobne doswiadczenie zawodowe
- Doswiadczenie w obsludze maszyn stolarskich
- Znajomosc jezyka angielskiego pozwalajaca na swobodna komunikacje (lub tez niderlandzkiego)
- Pasja do pracy z drewnem
- Chec do dzialania oraz umiejetnosc pracy w zespole i samodzielnie

Wymagane wykształcenia

Edukacja:

- techniczne lub nabyte poprzez doswiadczenie

Oferujemy

Warunki finansowe:
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 17€ brutto
- Praca przy ekskluzywnych projektach
- Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
- Rozpoczynasz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony.

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.