Spawacz/Monter K/X/M

  • Gavere
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz belgijski klient jest wiodacym producentem ciezarówek i vanów. Buduje je i dostosowuje do potrzeb swoich klientów. Utrzymuje miedzy innymi pojazdy ratownicze, zurawie zaladunkowe, systemy kontenerowe i inne kontenery zaladunkowe. Do swojego zespolu, firma poszukuje spawacza, który bedzie równiez odpowiedzialny za montaz.

•Spawanie za pomoca pólautomatu
•Samodzielne wykonywanie prac przygotowawczych: ciecie plyt, wiercenie otworów, giecie, pilowanie rur itp
•Nastepnie (po pomalowaniu przez innego pracownika) montaz wszystkich czesci na ciezarówce

Nasze oczekiwania

•Doswiadczenie na stanowisku spawacza
• Doswiadczenie montazowe to duzy atut
•Chec do nauki i stalego samorozwoju
•Umiejetnosc pracy w zespole
•Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagane wykształcenia

Doswiadczenie jako spawacz przynajmniej 1 rok lub wyksztalcenie kierunkowe

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy zalezne od doswiadczenia (zaczynajace sie od 17€/h) + nadgodziny platne 150%
• Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii: 250€
• Rozpoczecie od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony
• Pomoc polskojezycznych koordynatorów
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
• Pakiet swiadczen: 13-ta pensja, dodatek urlopowy, dodatek kilometrowy, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.