Pomocnik drukarza offsetowego k/x/m

  • Wetteren
  • EURO Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz belgijski klient znajdujacy sie w miejscowosci Wetteren to ekspert w dziedzinie opakowan w zakresie ekologicznych rozwiazan kartonowych dla wielu branz. Posiadaja szeroka game pras drukarskich i aktualnie do swojego zespolu poszukuja doswiadczonych pomocników drukarza offsetowego.

Zakres obowiazków:
• Wykonywanie prac zwiazanych z obsluga linii poligraficzno-drukarsko-lakierniczej (pomoc drukarzom w prawidlowym druku arkuszy)
• Dobór komponentów i ustawienie parametrów technologicznych na maszynie drukarskiej KBA 142
• Przygotowanie maszyn do realizacji zaplanowanych zadan produkcyjnych
• Monitorowanie procesu drukowania i zapewnienie jakosci produktu
• Wspólpraca z innymi dzialami

Nasze oczekiwania

• Chec pracy na dwie lub trzy zmiany: od 6:00 do 14:00; od 14:00 do 22:00, od 22:00 do 6:00
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedza techniczna zdobyta poprzez studia lub doswiadczenie
• Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
• Powinowactwo z technologia
• Dbalosc o szczególy

Wymagane wykształcenia

Doswiadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 16-17.5€/h (zalezne od doswiadczenia) + 5€ czekow zywnosciowych za kazdy przepracowany dziien
• Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii: 250€
• Rozpoczecie od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony
• Stabilna prace z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt
• Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.