Piekarz K/X/M

  • Ledegem
  • EURO Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Jako firma piekarnicza nieustannie staramy sie codziennie dostarczac swieze i rzemieslnicze produkty.
Jednym z glównych celów jest zapewnienie naszym klientom optymalnych doswiadczen zakupowych. Odbywa sie to zawsze poprzez oferowanie szerokiej gamy towarów.
Firma ma nadzieje w przyszlosci jeszcze bardziej zblizyc sie do Panstwa poprzez otwarcie nowych oddzialów.

Obowiazki:
• Przygotowanie produktów i dodatków do produkcji.
• walkowanie ciasta
• przygotowanie ciasta chlebowego
• obsluga pieca chlebowego
• reczna produkcja rogalików, ciast, ciastek
• monitorowanie maszyn
• pilnuj piekarnika
• utrzymywanie miejsca pracy w czystosci

Nasze oczekiwania

- doswiadczenie jako piekarz
- chec pracy w nocy
- umiejetnosc pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
- znajomosc zawodu

Wymagane wykształcenia

podobne ze wzgledu na wyksztalcenie lub doswiadczenie

Oferujemy

- stawka podstawowa 15,92 € brutto/godz
- elastyczne godziny pracy
- mozliwosci rozwoju
- opieke polskich koordynatorów
- dodatek urlopowy
- prace w stabilnej, rozwijajacej sie firmie
- Rozpoczynasz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony.

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.