Piekarz k/x/m

  • Duffel
  • EURO Arbeider
  • Productie
  • 40 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Jestes doswiadczonym piekarzem z pasja do zawodu?
W takim razie szukamy wlasnie Ciebie!

Poszukujemy doswiadczonego piekarza do piekarni w Duffel.

Mozesz pracowac samodzielnie i zawsze zapewniac pyszny i swiezy asortyment pieczywa. Praca odbywa sie w nocy, aby klienci mogli cieszyc sie pysznym asortymentem w ciagu dnia!

Nasze oczekiwania

- doswiadczenie w zawodzie piekarza
- chec pracy w godzinach nocnych
- umiejetnosc pracy zarowno w zespole jak i samodzielnie
- znajomosc zawodu

Wymagane wykształcenia

geen

Oferujemy

- stawka podstawowo 17€ brutto / h
- elastyczne godziny pracy
- mozliwosci rozwoju
- opieka polskich koordynatorow
- dodatek urlopowy
- praca w stabilnej, dobrze rozwinietej firmie

Rozpoczecie od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.