Operator maszyn K/X/M

  • Lichtervelde
  • EURO Arbeider
  • Productie
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Ta belgijska firma znajdujaca sie w miejscowosci Lichtervelde jest ogromnym zakladem produkcyjnym i prowadzi swoich klientów w kierunku zrównowazonych rozwiazan w zakresie opakowan kartonowych, zastepujac plastik. Produkuja pudelka kartonowe o róznych rozmiarach i jakosciach wedlug standardowych projektów FEFCO - miedzy innymi pudelka z wieczkiem, pudelka do sklepów internetowych, pudelka ksztaltowe, pudelka samozamykajace sie z dnem, albo klasyczne opakowania kartonowe.

Zakres obowiazków:
• Ustawienie skladanej maszyny klejacej i obsluga powiazanego z nia sprzetu do klejenia za kazdym razem, gdy pojawi sie nowy rodzaj pudelek
• Dostrojenie linii w celu osiagniecia bezblednej i wydajnej produkcji
• Ustawianie parametrów na maszynie i przezbrajanie maszyny w ciagu dnia
• Usuwanie drobnych usterek na maszynie (manualnie)
• Dbanie o ciaglosc produkcji (linia nie automatyczna)

Nasze oczekiwania

• Chec pracy na dwie zmiany: od 6:00 do 14:00; od 14:00 do 22:00
• Doswiadczenie jako operator maszyn min. 2 lata
• Posiadanie stopnia inzyniera mechanika A2 lub porównywalne doswiadczenie
• Znajomosc Vegi / Diany Jagenberg lub Heibera jest plusem, ale nie wymogiem
• Wiedza techniczna zdobyta poprzez studia lub doswiadczenie
• Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
• Dbalosc o szczególy

Wymagane wykształcenia

Posiadanie stopnia inzyniera mechanika A2 lub porównywalne doswiadczenie

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 16.5€/h + 6% dodatku zmianowego + 4€ czeków zywnosciowych dziennie
• Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii: 250€
• Rozpoczecie od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony.
• Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne swieta
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.