Monter mechanik K/X/M

  • Brugge
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 39 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Job Talent, wiodaca agencja pracy z siedziba w Belgii, specjalizuje sie w rekrutacji miedzynarodowych talentów dla róznych branz w Belgii. Obecnie wspólpracujemy z wybitnym liderem w rozwoju zaawansowanych rozwiazan elektrycznych, mechanicznych i oprogramowania do systemów testowych i produkcyjnych w branzy motoryzacyjnej.

Opis stanowiska:
Nasz klient poszukuje dwóch wykwalifikowanych i zmotywowanych monterów mechanicznych, którzy dolacza do jego zespolu. Jako monter mechaniczny bedziesz odgrywac kluczowa role w montazu maszyn w oparciu o szczególowe rysunki. Do obowiazków nalezy wiercenie i montaz plyt, montaz podzespolów i róznych czesci maszyn oraz przygotowanie maszyn do wysylki. Dodatkowo bedziesz zaangazowany w prace instalacyjne u klientów za granica, zapewniajac zgodnosc z normami bezpieczenstwa i procedurami ISO 9001.

Kluczowe Obowiazki:
• Udzial w montazu maszyn w oparciu o szczególowe rysunki.
• Wiercic i montowac plyty, montowac podzespoly i rózne czesci maszyn.
• Rozmontuj maszyny do wysylki i przygotuj czesci do transportu.
• Wykonywanie prac instalacyjnych u klientów za granica.
• Utrzymuj czystosc i przestrzegaj norm bezpieczenstwa.

Nasze oczekiwania

Wymagania:
• Wyksztalcenie z zakresu mechaniki i pneumatyki lub równowazne doswiadczenie.
• Bieglosc w czytaniu i wykonywaniu schematów mechanicznych.
• Znajomosc pneumatyki i umiejetnosc czytania schematów, instalowania rurek i testowania ruchów.
• Pasja do technologii i nastawienie na gre zespolowa.
• Chec uczenia sie, sumiennosc i poczucie odpowiedzialnosci.
• Dbalosc o zasady bezpieczenstwa i elastycznosc.
• Pracownik autonomiczny z waznym prawem jazdy B.
• Biegla znajomosc jezyka angielskiego i dyspozycyjnosc do podrózy miedzynarodowych.

Wymagane wykształcenia

Wyksztalcenie techniczne

Oferujemy

Oferta:
• Konkurencyjne wynagrodzenie: 19 0780 €.
• Premie: 13-ta pensja, dodatek urlopowy, dodatek kilometrowy, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, platne urlopy.
• Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Belgii (250 €).
• Kompleksowe szkolenia z zakresu formowania i wtryskiwania.
• Zapewnione dobre zakwaterowanie (pokój jednoosobowy) blisko miejsca pracy.
• Stale wsparcie ze strony naszych koordynatorów.
• Mozliwosc zawarcia umowy na czas okreslony po roku pracy tymczasowej.
• Odpowiedzialnosc i szerokie mozliwosci uczenia sie w dziedzinie tworzyw sztucznych.

Rozpoczynasz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony.

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.