Lakiernik pistoletowy K/X/M

  • Gavere
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 39 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient specjalizuje sie w instalacji i konserwacji dzwigów, systemów kontenerowych, platform przeladunkowych, szaf stacjonarnych.... Jest wiodacym producentem samochodów ciezarowych i dostawczych. Buduje i dostosowuje je do potrzeb swoich klientów. Utrzymuje miedzy innymi pojazdy ratunkowe, zurawie zaladunkowe, systemy kontenerowe, kontenery zaladunkowe i inne silne floty.

Firma poszukuje osób, które dolacza do jej zespolu w GENT na stanowisko LAKIERNIKA PISTOLETOWEGO!

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Bedziesz sprawdzac czesci ciezarówki, które maja zostac zmontowane;
- Zadbasz o prace przygotowawcze, takie jak szlifowanie, odtluszczanie, szpachlowanie i maskowanie czesci do malowania;
- Przygotujesz farbe w laboratorium/programie komputerowym
- Lakierowanie nadwozia ciezarówki
- Przeprowadzasz koncowa inspekcje

Nasze oczekiwania

Masz oko do szczególów i kolorów i dazysz do najwyzszej jakosci
Dokladnosc jest dla Ciebie koniecznoscia!
Masz kilkuletnie doswiadczenie jako lakiernik/malarz
Plynnie poslugujesz sie jezykiem angielskim
Wiesz, jak zabrac sie do pracy i potrafisz spokojnie i otwarcie komunikowac sie ze wspólpracownikami
Masz zamilowanie do techniki
Posiadasz prawo jazdy kat. B

Wymagane wykształcenia

Dyplom ukonczenia szkoly technicznej

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy belgijskiej uzaleznione od doswiadczenia + bony zywnosciowe
Dynamiczne srodowisko pracy z rodzinna atmosfera
Praca w systemie zmianowym od poniedzialku do piatku (od 8:00 do 16:45, 45-minutowa przerwa na lunch, w piatek do 15:45) oraz 6 dodatkowych dni wolnych oprócz 20 dni swiatecznych (nadgodziny platne w wysokosci 150%)
Stala pomoc koordynatorów
Zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy
Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Belgii (250€)
Rozpoczniesz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.