Elektryk ( nocne zmiany) K/X/M

  • Staden
  • EURO Arbeider
  • Services
  • 38 godziny pracy/pełny etat

Jakieś pytania?

W tej chwili nie ma nic do wyświetlania.

Czy chciałbyś, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zadzwoń do mnie
Albo
umówić się na spotkanie

Twoje Zadania

Nasz klient jest liderem na rynku swiezych, mrozonych i przetworzonych produktów: owoców i warzyw, kwiatów i roslin. Dostarcza klientom i dostawcom skuteczne i zrównowazone rozwiazania poprzez najlepsze w swojej klasie produkty, wiodace na rynku innowacje i doskonaly serwis. W ten sposób przyczynia sie do ksztaltowania zdrowszej przyszlosci.

Obowiazki:
- Bedziesz odpowiedzialny za prawidlowe dzialanie i regulacje instalacji w celu zapewnienia ich wydajnosci i skutecznosci.
- Bedziesz otrzymywac zgloszenia awarii lub usterek technicznych i sledzic ich przyczyny, aby zminimalizowac przerwy w pracy.
- Bedziesz takze wykonywac drobne naprawy rutynowe i awaryjne, aby zapewnic, ze sprzet jest zawsze gotowy do uzycia.
- Bedziesz pomagac w przeprowadzaniu konserwacji zapobiegawczej, aby zapewnic optymalne dzialanie maszyn i urzadzen oraz wykrywanie problemów elektrycznych przed ich wystapieniem.
- Wykonujesz formalnosci administracyjne w celu prowadzenia rejestru awarii i zapewnienia mozliwosci ich wykrycia.
- Uczestniczysz w instalacji nowego sprzetu, instalacji lub maszyn, aby zapewnic, ze uruchomienie przebiega tak sprawnie, jak to mozliwe.
- Po udanym okresie pracy tymczasowej masz szanse na stala umowe po roku

Nasze oczekiwania

Profil:
- Posiadasz dyplom z elektromechaniki lub automatyki.
- Pozadane jest pierwsze doswiadczenie w branzy.
- Potrafisz pracowac szybko, niezaleznie i wydajnie.
- Gotowosc do pracy w systemie dwuzmianowym.
- Absolwent szkoly lub wieloletnie doswiadczenie na podobnym stanowisku

Wymagane wykształcenia

Oferujemy

Oferujemy:
- Oferujemy zróznicowana i ekscytujaca prace w dynamicznym zespole!
- Odbedzie sie okres wprowadzajacy, podczas którego bedziesz mial okazje poznac wszystkie aspekty pracy i jej dzialan.
- Jest to stymulujaca praca w dziale wyposazonym w zaawansowane technologicznie maszyny.
- Mozesz liczyc na dobre wynagrodzenie i ciagle szkolenia.
- Rozpoczecie od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje mozliwosc otrzymania umowy na czas okreslony

  • (opcjonalny)
    Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.